Kontakt oss

Tilsette

 

Svanhild Herbertson

Fungerande rektor

Inspektør 1.-7.trinn - nettansvarleg

svanhild.herbertson@bjerkreim.kommune.no

 

Marius Solberg

Inspektør 8.-10. trinn

marius.solberg@bjerkreim.kommune.no

 

Heidi Espeland

Dagleg leiar SFO

heidi.espeland@bjerkreim.kommune.no

 

Kjersti S. Bjerkreim

Rådgjevar og sosiallærar 8.-10. trinn

kjersti.bjerkreim@bjerkreim.kommune.no

 

Marianne O. Espeland

Spes.ped. ansvarleg

marianne.oppi.espeland@bjerkreim.kommune.no

 

 

 

KONTAKTLÆRARAR:

Kari Tove Vikeså

kontaktlærar 1.klasse

kari-tove.bjornsen@bjerkreim.kommune.no

 

Aud Vaule

kontaktlærar 2.klasse og verneombod

aud.vaule@bjerkreim.kommune.no

 

Inger Helen Versland

Kontaktlærar 2.klasse

inger.helen.versland@bjerkreim.kommune.no

 

Else Marie Apeland

Kontaktlærar 3.klasse

else-marie.apeland@bjerkreim.kommune.no

 

Gunvor Aardal

Kontaktlærar 4.klasse

gunvor.aardal@bjerkreim.kommune.no

 

Anett Løtoft

Kontaktlærar 5.klasse

anett.lotoft@bjerkreim.kommune.no

 

Siri Vikeså Sjøtrø

Kontaktlærar 6.klasse

siri.sjotro@bjerkreim.kommune.no

 

Marianne H Solberg

Kontaktlærar 7.klasse

marianne.solberg@bjerkreim.kommune.no

 

Olav Vølstad

Kontaktlærar 8A

olav.volstad@bjerkreim.kommune.no

 

Eivor Time

Kontaktlærar 8B

eivor.time@bjerkreim.kommune.no

 

Siv Reidun Vaule

Kontaktlærar 9A

siv-reidun.vaule@bjerkreim.kommune.no

 

Monica Bergeland

Kontaktlærar 9B

monica.bergeland@bjerkreim.kommune.no

 

Synneva Vølstad

Kontaktlærar 10A

synneva.volstad@bjerkreim.kommune.no

 

Torfinn Haataja

Kontaktlærar 10B

torfinn.haataja@bjerkreim.kommune.no

 

 

ALFABETISK OVERSIKT OVER ANDRE TILSETTE:

 

Alf Ognedal

Timelærar

alf.ognedal@bjerkreim.kommune.no

 

Anette Refstie

timelærar

anette.refstie@bjerkreim.kommune.no

 

Anita Lomeland

assistent

anita.lomeland@bjerkreim.kommune.no

 

Ganna Postoienko

Ansvarleg språkstasjon

anna.postoienko@bjerkreim.kommune.no

 

Arild Vølstad

timelærar

arild.volstad@bjerkreim.kommune.no

 

Arne Gystøl

vaktmester

arne.gystol@bjerkreim.kommune.no

 

Aud Helen Sleveland

timelærar

aud-helen.sleveland@bjerkreim.kommune.no

 

Bjørn Tore Birkeland

Timelærar, plasstillitsvalt Utdanningsforbundet

bjorn.tore.birkeland@bjerkreim.kommune.no

 

Borghild Hv. Gjedrem

Timelærar

borghild.gjedrem@bjerkreim.kommune.no

 

Elin Slettebø

Timelærar

elin.slettebo@bjerkreim.kommune.no

 

Elin Wixøe

Timelærar

elin.wixoe@bjerkreim.kommune.no

 

Gro Anni Gjedrem

timelærar

gro-anni.gjedrem@bjerkreim.kommune.no

 

Gunn Kristin Bartels

timelærar

gunn-kristin.bartels@bjerkreim.kommune.no

 

Gunhild Helland

I permisjon

gunhild.helland@bjerkreim.kommune.no

 

Gørill K. Skjæveland

timelærar

gorill.skjaeveland@bjerkreim.kommune.no

 

Heidi Therese Barstad

Assistent

heidi.therese.barstad@bjerkreim.kommune.no

 

Henriette Sundvor

Kontormedarbeider

henriette.sundvor@bjerkreim.kommune.no

 

Lars Kristian Ramsli Larsen

Timelærar, IT-ansvarleg, hovudtillitsvalt Utdanningsforbundet

larskrl@bjerkreim.kommune.no

 

Lise Vikesdal

timelærar

lise.vikesdal@bjerkreim.kommune.no

 

Marit S. Egeland

Miljøterapeut

marit.sande.egeland@bjerkreim.kommune.no

 

Marita Nilsen

Lærling barne- og ungdomsarbeider - i permisjon

marita.nilsen@bjerkreim.kommune.no

 

Martin V. Dalane

Timelærar

martin.vikesa.dalane@bjerkreim.kommune.no

 

Ragnhild Svela

Assistent

ragnhild.svela@bjerkreim.kommune.no

 

Randi Hovland

Mijløterapeut

randi.hovland@bjerkreim.kommune.no

 

Renate Omdal

Miljøterapeut

renate.omdal@bjerkreim.kommune.no

 

Silke Osland

timelærar

silke.osland@bjerkeim.kommune.no

 

Siw Slettebø

Assistent

siw.slettebo@bjerkreim.kommune.no

 

Stine U. Svela

Timelærar

stine.utheim.svela@bjerkreim.kommune.no

 

Tone Øye

Assistent

tone.oye@bjerkreim.kommune.no

 

Wenke Tengesdal

assistent

wenke.tengesdal@bjerkreim.kommune.no

 

Øystein Rugland

Timelærar

oystein.rugland@bjerkreim.kommune.no

Sist endra 14.11.2017
Fann du det du leitte etter?