Godkjende vallister

Valstyret i Bjerkreim har i møte 04.05.15 godkjent innkomne listeforslag til kommunestyrevalet måndag 14. september 2015.

Godkjende vallister:
(kandidatar med STORE bokstavar er førehandskumulerte)

Fremskrittspartiet:
1. BRIT TENGESDAL, f. 1947
2. ANE GRETE LARSEN, f. 1966
3. Einar Vaule, f. 1976
4. Kenneth Stokkeland, f. 1974
5. Astrid Braut Eikeland, f. 1958
6. Kai Tore Gåsland, f. 1976
7. Arne Geir Abeland, f. 1949
8. Ingvar Eikeland, f. 1956
9. Alf Idar Hovland, f. 1974
10. Jorunn Marie Ølberg, f. 1954
11. Malin Gjedrem Larsen, f. 1992
12. Linda Marie Ø. Frøland, f. 1978


Kristelig Folkeparti:
1. BØRGE VASSBØ, f. 1980
2. ANE FUGLESTAD SKUTLABERG, f. 1984
3. Gerd Aarrestad Vassbø, f. 1950
4. Gunn Anita Vestersjø, f. 1984
5. Oddrunn Veen, f. 1970
6. Stine Marie Birkeland, f. 1990
7. Egil Gjedrem, f. 1967
8. Liv Gjedrem, f. 1948
9. Maggie Gjedrem, f. 1978
10. Rolf Moi, f. 1945
11. Tone Løvbrekke Reime, f. 1966
12. Johan Vassbø, f. 1947
13. Monika Vassbø, f. 1986


Høyre:
1. MARTHON SKÅRLAND, f. 1949
2. Inger Merethe Bjerkreim, f. 1971
3. Marius Solberg, f. 1981
4. Margun Hegelstad, f. 1963
5. Roger Brattebø, f. 1993
6. Mona Tengsareid Espeland, f. 1971
7. John Arne Gåsland, f. 1973
8. Sigrun Gåsland, f. 1942
9. Geir Helland, f. 1985
10. Berit Grøtteland Helland, f. 1992
11. Karl Johan Engelhart Olsen, f. 1949
12. Amy Mir, f. 1992
13. Jan Tore Skårland, f. 1982
14. Tyra Skårland, f. 1961
15. Øyvind Søyland, f. 1963
16. Tone Øye, f. 1976
17. Magnar Bjerkreim, f. 1951


Venstre:
1. TORE MALMEI, f. 1958
2. ASLAUG UNDHEIM, f. 1952
3. Skjalg Espedal, f. 1966
4. Steinar Solberg, f. 1963
5. Sissel Grøtteland Vikeså, f. 1960
6. Mauritz Bjerkreim, f. 1961
7. Anne Pearl Gravdal, f. 1970
8. Arne Bjerkreim, f. 1959
9. Ernst Herredsvela, f. 1971
10. Anne Rita Jacobsen Gudmestad, f. 1958

Arbeiderpartiet:
1. Karl Gjedrem, f. 1950
2. Tone Vaule, f. 1971
3. Magne Vaule, f. 1956
4. Borghild Hvidsten Gjedrem, f. 1981
5. Rune Eia, f. 1963
6. Aud Sissel Birkeland, f. 1965
7. Ole Magne Birkeland, f. 1966
8. May-Reen Ødegård Hovland, f. 1956
9. Rune Gjedrem, f. 1962
10. Annette Olden Nedrebø, f. 1966
11. Jostein Merkesdal, f. 1964
12. Kari Irene Sødergren, f. 1951

Senterpartiet:
1. TORBJØRN OGNEDAL, f. 1955
2. Haldis Hagen, f. 1967
3. Geir Ove Tysland, f. 1976
4. Karin Grude Frøyland, f. 1986
5. Kjetil Slettebø, f. 1987
6. Sunniva Ravndal Veen, f. 1977
7. Robert Undheim, f. 1989
8. Bente Gro Milwertz Slettebø, f. 1974
9. Svend Georg Apeland, f. 1984
10. Lillian Asheim Fuglestad, f. 1944
11. Ketil Gjedrem, f. 1953
12. Kari Osland Tengesdal, f. 1970
13. Andreas Osland, f. 1963
14. Tor Jan Espedal, f. 1978
15. Tor Sigve Hovland, f. 1961
16. Egil Svela, f. 1946

Publisert av Torunn Ivesdal Gjedrem. Sist endra 16.06.2015
Fann du det du leitte etter?