Administrasjonsutvalet

 

 Administrasjonsutvalet 2015-19

 

Namn Parti  Mob.tlf. E-post
Torbjørn Ognedal - ordførar Sp 478 50 180   torbjorn.ognedal@bjerkreim.kommune.no
Marthon Skårland - varaordførar H 958 31 565 maleren@online.no
Inger Merethe Bjerkreim H 971 61 782 imb@norengros.no
Gerd Aa. Vassbø KrF 976 55 125 gerd.vassbo@dabb.no
Karl Gjedrem Ap 948 31 043 kgjedrem5@gmail.com

 

     
Varamedlemmer Parti Mob.tlf. E-post
1. Bente Gro M. Slettebø Sp 412 13 619 sletteb@online.no
2. Ane F. Skutlaberg KrF 416 12 708 aneskutlaberg@gmail.com
3. Kjetil Slettebø Sp 900 78 146 kjetil@slettebo.net
4. Haldis Hagen Sp 476 62 384 halldis.hagen@gmail.com
5. Tone Vaule Ap 924 57 629 tone@bjerkreim-trelast.no
   
Arbeidstakarrepr. Forbund Mob.tlf.

Lars Kristian Ramsli Larsen

post@bjerkreim.utdanningsforbundet.no

Utdanningsforbundet 978 88 398

Anne Kristin Furuseth

anne.kristin.furuseth@dabb.no

Delta 930 42 929
Vara for arbeidstakarrepr.    

1. Berit Versland Herredsvela

berit.versland.herredsvela@bjerkreim.kommune.no

Fagforbundet 911 86 714

2. Silje Birkeland Ege

silje.birkeland.ege@bjerkreim.kommune.no

Sykepleierforbundet 404 44 921


Utvalssekretær:
Torunn Ivesdal Gjedrem, tlf. 51 20 11 62,
e-post torunn.gjedrem@bjerkreim.kommune.no
 

Publisert av Torunn Ivesdal Gjedrem. Sist endra 28.02.2017
Fann du det du leitte etter?